MrHammer.pl to witryna dzięki której mogą Państwo zapoznać się z ofertą naszych artykułów metalowych. Oferujemy Państwu między innymi wysokiej klasy elementy złączne i mocujące, narzędzia warsztatowe, budowlane, pomiarowe, gospodarcze i wiele innych. Posiadamy bardzo duży wybór asortymentu w przystępnych cenach, dzięki temu możemy pochwalić się licznym gronem zadowolonych klientów. Zaopatrujemy zarówno firmy remontowo-budowlane, zakłady produkcyjne, sklepy, jak i klientów detalicznych. Pod względem cenowym konkurujemy z producentami.

Na rynku materiałów metalowych działamy od 2004 roku, dlatego możemy pomóc w kwestii doboru poszczególnych produktów, chętnie podzielimy się swoją wiedzą oraz zdobytym przez lata doświadczeniem.

Zakupy w naszym sklepie są bezpieczne, zamówienia realizujemy zazwyczaj w ciągu 48 godzin, podczas całego procesu zakupowego pozostajemy z klientem w stałym kontakcie. Jeżeli w naszej ofercie nie znajdą Państwo tego, czego szukają, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – nasza hurtownia posiada ponad 15 000 dostępnych produktów. 

Zapraszamy do współpracy

Logo mrgammer.png